Producent: Katpol

Dyrektywa EU 2002/44/EC nakłada na pracodawców obowiązek nadzoru nad wibracjami przenoszonymi miejscowo i ogólnie na organizmy pracowników. Ekspozycja ciała na częste wibracje może być źródłem poważnych chorób zawodowych, a co za tym idzie roszczeń finansowych ze strony poszkodowanych. Dyrektywa zaleca stosowanie rozwiązań ograniczających przenoszenie drgań, do których zaliczają się między innymi amortyzowane siedziska.

Nasza firma świadczy usługi pomiaru przenoszonych wibracji wykorzystując urządzenie Movito D. Movito D, to najprostszy sposób do pomiaru i monitoringu przenoszonych wibracji w trzech wymiarach. Kompaktowa budowa i prosty interfejs predestynują urządzenie do stosowania we wszelkiego rodzaju maszynach i urządzeniach, w których występują wibracje. Istnieje również możliwość wypożyczenia urządzenia i dokonania samodzielnego pomiaru. Potrzebujesz więcej informacji o fotelach?  Napisz lub zadzwoń do nas, nr telefonu w sprawie foteli : 76 746 17 12 

Wszystkie teksty oraz zdjęcia zamieszczone w galerii są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie lub rozpowszechnianie treści poza niniejszym serwisem jest zabronione.