O nas

Firma KATPOL to zaangażowana kadra pracowników, która dzięki dobrej wewnętrznej komunikacji i motywacji, wychodzi naprzeciw Klientom, dając w zamian zaufanie oraz wysoką jakość produktów. Jesteśmy prężną i solidną firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem zdobytym na rynkach krajowych, jak i zagranicznych. Projektujemy i dostarczamy kompleksowe rozwiązania z różnych gałęzi przemysłu. Zapewniamy terminowe oraz szybkie dostawy.
Wspomagamy naszych Klientów na drodze od doboru podzespołów do montażu kompletnych układów i systemów. Zapewniamy nadzór i obsługę techniczną. Wykonujemy także zlecone przez Odbiorców prace montażowe dostarczanych przez nas wyrobów.

Projektujemy układy i systemy dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów.
Nasze wsparcie ma na celu zapewnienie maksymalnych korzyści z zastosowanego rozwiązania, przy jednoczesnym zapewnieniu minimalnych kosztów zakupu, produkcji i eksploatacji, co gwarantuje wdrożony i stosowany od kilku lat system zarządzania jakością.


KATPOL_SIEDZIBA
Naszym celem jest osiągnięcie pozycji wiodącego dostawcy produktów i rozwiązań technicznych zapewniających bezpieczne i skuteczne działanie podzespołów pojazdów, maszyn i urządzeń, jak i ludzi ich obsługujących, z uwzględnieniem ochrony środowiska, w którym pracują.

Poprzez efektywną koordynację działań w dziedzinie wsparcia technicznego, produkcji i sprzedaży, chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i rozwiązywać ich problemy tak, aby uzyskać ich zaufanie, które będzie skutkować stałą współpracą.


Specjalizujemy się w :


-układy ssące
-układy wydechowe
-oświetlenie
-fotele
-systemy filtracji
-filtracja paliw lotniczych
-układy sterowania
-elementy kontroli
-systemy transferu paliw
 


 

Rynki:

-maszyny budowlane, górnicze i rolnicze
-pojazdy samochodowe
-maszyny i pojazdy wojskowe
-wózki widłowe
-agregaty prądotwórcze
-sprężarki powietrza
-motopompy
-silniki stacjonarne
-instalacje przemysłowe
-łodzie i statki
-lotnictwoAtuty:

-wieloletnie doświadczenie
-kompleksowa obsługa 
-fachowe doradztwo techniczne 
-produkty najwyższej jakości 
-indywidualne rozwiązania techniczne
-produkty specjalnie projektowane dla Klientów 
-ciągłe i terminowe dostawy 
-krótkie terminy realizacji zamówień 
-stały zapas w magazynie 
-przystępne ceny 
-korzystne formy płatności 
-solidność handlowa 
Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy KATPOL WAJCOWICZ I WSPÓLNICY SP.J.
Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy Katpol Wajcowicz i Wspólnicy Sp.J. jest zabronione.