Katpol Kartony

Kartony Katpol to jednostka wchodząca w skład grupy Katpol. Od 2011 roku zajmujemy się produkcją opakowań z tektury. Specjalizujemy się w wykonywaniu małych i średnich serii oraz niestandardowych zleceń.

Nasze opakowania wykonujemy głównie z tektury falistej 3- lub 5-warstwowej o zróżnicowanej gramaturze w zależności od specyfiki pakowanego produktu. W ciągłej ofercie posiadamy tekturę w białym i szarym poszyciu.

Nasze atuty:
- produkcja małych i średnich serii
- krótkie terminy realizacji
- szybka i fachowa pomoc techniczna
- indywidualne podejście do każdego Klienta
- przystępne ceny
- korzystne formy płatności

 

klapowe                      W naszej ofercie znajdą Państwo:                        
                      - kartony klapowe (standardowe)
                      - kartony fasonowe (wykrojnikowe)
fasonowe

 

Kartony klapowe to najprostszy model opakowań. Wykorzystywane są głównie jako opakowania zbiorcze świetnie nadające się np. do przeprowadzek. Z kolei technologia wykonywania opakowań metodą wykrojnikową pozwala uzyskać indywidualne – nietypowe kartony zróżnicowane pod względem konstrukcji (różne sposoby otwierania i składania). Posiadamy wymiary idealnie dopasowane zarówno do wysyłek DHL, jak również do tzw. przesyłek biznesowych i paczkomatów.

 

Nasze pudełka świetnie nadają się do pakowania różnorodnych towarów, zapewniając jednocześnie całkowitą dyskrecję zawartości paczki. Przedmioty wysyłane pocztą / kurierem są całkowicie bezpieczne. Wykonujemy również typowe kartony do przeprowadzek z nadrukiem jedno- lub dwukolorowym. Cennik na opakowania kartonowe prześlemy po skontaktowaniu się z naszym przedstawicielem.

 

Nasze opakowania, w odróżnieniu od opakowań bąbelkowych, są ekologiczne (ulegają biodegradacji) !!!

Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i  osób prywatnych.

W przypadku większej ilości zamówień udzielamy korzystne rabaty.

Zapraszamy do współpracy.
tel. 76 7461 723