O nas 2018-07-06T11:41:27+02:00

O NAS

20 lat doświadczenia

Kategorie produktów

Producenci

Pracujemy z pasja, a nasze motto to perfekcyjna obsługa Klienta.

Firma

Jesteśmy prężną i solidną firmą z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem zdobytym na rynkach krajowych, jak i zagranicznych. Projektujemy i dostarczamy kompleksowe rozwiązania z różnych gałęzi przemysłu. Dysponujemy magazynem zapewniającym naszym Odbiorcom terminowe i szybkie dostawy. Nasza kadra gotowa jest sprostać zadaniom stawianym przez naszych Klientów. Ofertę kierujemy do producentów, firm remontowych, serwisów, firm handlowych oraz użytkowników. Trwałość i niezawodność naszych produktów potwierdza ich wieloletnie stosowanie w najbardziej ekstremalnych  warunkach eksploatacyjnych w górnictwie podziemnym i odkrywkowym, w zakładach przemysłowych, wojsku, lotnictwie i wielu innych miejscach.

Wsparcie

Wspomagamy naszych Klientów na drodze od doboru podzespołów do montażu kompletnych układów i systemów. Zapewniamy nadzór i obsługę techniczną. Wykonujemy także zlecone przez Odbiorców prace montażowe dostarczanych przez nas wyrobów.
Projektujemy układy i systemy dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów.
Nasze wsparcie ma na celu zapewnienie maksymalnych korzyści z zastosowanego rozwiązania, przy jednoczesnym zapewnieniu minimalnych kosztów zakupu, produkcji i eksploatacji, co gwarantuje wdrożony i stosowany od kilku lat system zarządzania jakością.

  

Misja

Naszym celem jest osiągnięcie pozycji wiodącego dostawcy produktów i rozwiązań technicznych zapewniających bezpieczne i skuteczne działanie podzespołów pojazdów, maszyn i urządzeń, jak i ludzi ich obsługujących, z uwzględnieniem ochrony środowiska, w którym pracują.
Poprzez efektywną koordynację działań w dziedzinie wsparcia technicznego, produkcji i sprzedaży, chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i rozwiązywać ich problemy tak, aby uzyskać ich zaufanie, które będzie skutkować stałą współpracą.

Atuty

-wieloletnie doświadczenie
-kompleksowa obsługa
-fachowe doradztwo techniczne
-produkty najwyższej jakości
-produkty i rozwiązania techniczne dobrane indywidualnie dla konkretnych potrzeb
-produkty specjalnie projektowane dla Klientów
-ciągłe i terminowe dostawy
-krótkie terminy realizacji zamówień
-stały zapas w magazynie zgodny z potrzebami Klienta
-przystępne ceny
-korzystne formy płatności
-solidność handlowa

Nasi dostawcy

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem znanych i cenionych światowych producentów (czytaj więcej)